Jesteś tutaj: Start / Realizowane projekty

Realizowane projekty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Piknik Malucha - Wydarzenie lokalne skierowane do najmłodszych

Przejdź do - Piknik Malucha - Wydarzenie lokalne skierowane do najmłodszych

Na terenie Szkoły Leśnej w Nadleśnictwie w Srokowie 8 września 2018 r.  odbył się Piknik Malucha- wydarzenie lokalne skierowane do najmłodszych przygotowane w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Srokowie projektu pn. "Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo".

11 września 2018
Czytaj więcej o: Piknik Malucha - Wydarzenie lokalne skierowane do najmłodszych

16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet - Kampania "Biała wstążka"

Przejdź do - 16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet - Kampania "Biała wstążka"

W dniach 25.XI – 10.XII. co roku na całym świecie organizowane są obchody Międzynarodowe 16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet- Kampania "Biała wstążka".

Kampania "Biała Wstążka" skierowana do mężczyzn, mająca na celu walkę z przemocą wobec kobiet. Kampania "Biała Wstążka" to największa na świecie kampania, mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest ona prowadzona w ponad 55 krajach. Akcja jest wynikiem wydarzenia z 6 grudnia 1989 r., kiedy w Montrealu mężczyzna zamordował na politechnice 14 kobiet a 13 ranił, twierdząc, że sam nie skończył studiów technicznych, tłumaczył ,że to dziewczyny zabrały mu miejsce na uczelni.

6 grudnia 2017
Czytaj więcej o: 16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet - Kampania "Biała wstążka"

XIX Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Przejdź do - XIX Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

Za nami kolejna edycja Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” i aktywnie włączyła się w nią Gmina Srokowo, pod kierownictwem pani Katarzyny Żejmo  z GOPS w Srokowie - koordynatora gminnego.

18 listopada 2017
Czytaj więcej o: XIX Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

W Srokowie odbyły się warsztaty w ramach projektu „Zwalczanie przemocy w rodzinie i ochrona ofiar przemocy w rodzinie”

Przejdź do - W Srokowie odbyły się warsztaty w ramach projektu „Zwalczanie przemocy w rodzinie i ochrona ofiar przemocy w rodzinie”

Dnia 10 października 2017r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społeczne w Srokowie odbyły się warsztaty w ramach projektu „Zwalczanie przemocy w rodzinie i ochrona ofiar przemocy w rodzinie”, realizowanego przez Wydział Polityki Społecznej w Olsztynie wspólnie z Administracją Komisji Wspólnotowej Francuskiej Regionu Stołecznego w Brukseli w ramach „Programu Wykonawczego na lata 2017-2019”.

23 października 2017
Czytaj więcej o: W Srokowie odbyły się warsztaty w ramach projektu „Zwalczanie przemocy w rodzinie i ochrona ofiar przemocy w rodzinie”